La Escondida 34 Villa
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Vattenpark Vattenrutschkanor Vindsurfing Dykning Snorkling Cykling |
| Mat/Dryck Snackbar vid poolen | Barnvänligt Barnmeny | Luftkonditionering |
La Escondida 34 Villa Playa del Carmen med 1 sovrum, som ligger ungefär 25 minuters gångavstånd från Cenote Carwash, har en utomhuspool där gästerna kan dra nytta av bar vid poolen. Denna villa, som har en terrass, ligger 2 km från Xaman Ha Aviary.
Playa del Carmens centrum kan nås på 25 minuters promenad från villan med 3 badrum och Portal Maya ligger cirka 10 minuters bilresa bort. Gästerna med barn kan besöka Emotions Native Park, som ligger cirka 3 km bort. Gästerna kan också besöka Xplor-nöjesparken, som ligger cirka 15 minuters bilresa bort.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett utrustat pentry på det här boendet. Restaurangen El hongo, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger mindre än 1 km bort. Playa del Carmen flygplats kan nås på 5 minuters bilresa. Gästerna erbjuds aktiviteter som vindsurfning.
- Lokala sevärdheter
- Iglesia de Guadalupe - kyrka4,7 km
- Terminal foránea de autobuses ADO2,8 km
- Terminal marítima de Playa del Carmen2,6 km
- Flygplatser
- Playa del Carmen Flygplats2,8 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- 24-timmars säkerhet
- Privat strand
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Snackbar vid poolen
- Middag
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Solsängar
- Vattenpark
- Live underhållning
- Fitnesscenter
- Vindsurfing
- Dykning
- Snorkling
- Cykling
- Offentligt bad
- Grunda delen
Service
- Utflykts-/biljettservice
- Happy hour
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnmeny
- Vattenrutschkanor
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från La Escondida 34 Villa till Playa del Carmen flygplats?
La Escondida 34 Villa ligger inom 5 minuters bilresa från Playa del Carmen flygplats. - ❓
Finns det ett kök på La Escondida 34 Villa?
Ett utrustat pentry finns på La Escondida 34 Villa. - ❓
Tillåter La Escondida 34 Villa husdjur?
La Escondida 34 Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Playa del Carmens viktigaste landmärken, inklusive Cenote Carwash (2 km), Xplor-nöjesparken (4 km) och Xaman Ha Aviary, som finns inom 10 minuters bilresa.